Вагітність - це особливий період для кожної жінки. З одного боку вона приносить щастя материнства, і з іншого - це величезна відповідальність за життя і здоров'я малюка. Успішне виношування і народження малюка залежить від багатьох факторів, починаючи від генів батьків, їхнього стану здоров'я до емоційного стану і комфорту вагітної. Тому, щоб уникнути найменших ускладнень і знизити ризики, що виникають під час виношування, майбутній мамі варто скрупульозно дотримуватися рекомендацій фахівця. З огляду на важливість ситуації, до вибору фахівця варто підійти дуже серйозно.
Ставати на облік варто з сьомого тижня вагітності - це дозволить максимально точно провести всі необхідні аналізи і діагностики, а в разі виявлення патологій - звести ризики для мами і дитини до мінімуму.

Порядок спостереження за самопочуттям майбутньої мами і ії дитини дозволяє максимально точно моніторити стан здоров’я пацієнтки, своєчасно встановлювати діагнози і збої в роботі організму, а також призначати оптимальну терапію. Це дозволяє уникнути багатьох проблем в майбутньому як дитині, так і матері.

Програма ведення вагітності включає в себе:

  • Планові консультації гінеколога протягом усього терміну вагітності
  • Консультації вузьких фахівців (ендокринолог, терапевт, мамолог, отоларинголог)
  • Повний комплекс лабораторних досліджень відповідно до МОЗ України
  • Комбіновані скрининги I і II триместру з розрахунком індивідуального генетичного ризику
  • Допплерометрію – дослідження, що дозволяє оцінити кровоток у різних органах малюка, а також в судинах плаценти, пуповини і матки (у II і III триместрі)
  • Кардіомоніторний контроль за станом плоду на підставі реєстрації частоти його серцебиття в поєднанні з реєстрацією тонусу матки (КТГ)
Наші лікарі розробили спеціальну програму з моніторингу вагітності після ЕКЗ. Їх умовно відносять до групи підвищеного ризику, тому до таких майбутнім мамам потрібен особливо дбайливий підхід. До ваших послуг постійна всебічна підтримка, проведення необхідних процедур і аналізів.

Лікарі

У нас працюють 14 професорів та докторів медичних наук, більше 20 кандидатів медичних наук

Записатись на консультацію

Знайти лікарів, яким можна довіритися непросто. Не поспішайте з вибором. Приходьте на ознайомчий прийом, щоб дізнатися більше про програму по веденню вагітності і познайомитися з вашим лікарем.

Почта info@wisedoc.com.ua
адрес

м.Киів, вул. Олексія Терьохіна, 4