Консультація – це паличка-виручалочка для батьків з малюком. Перша вагітність – завжди хвилююча, дещо незрозуміла, друга ж вже більш усвідомлена, спокійна. Нормальний розвиток дитини та її активність, якість сну – це все повністю залежить від здоров’я організму. Кожне відхилення від норми провокує плач, істерику, неспокійний сон та поганий апетит, також може знижуватися активність. У такі періоди ймовірність підхопити захворювання зростає у кілька разів. При виникненні будь-яких відхилень від норми – негайно запишіться на прийом до лікаря.

Консультації бувають різними :

  • 01 Плановими 


    за весь період дорослішання, дитина, час від часу, має приходити на огляд до лікаря, спілкуючись із ним та для проведення контролю стану розвитку. Такі консультації є превентивними та дозволяють попередити чимало сезонних захворювань.

  • 02 Екстренними


    консультація проводиться при виникненні хвороби, відхилень у розвитку, розвитку патологій і так далі

При виникненні захворювань і інших неприємних моментів – ніколи не вдавайтеся до самолікування. Якщо дитині вашої подруги певний препарат або маніпуляції допомогли – це абсолютно не означає, що Ваш малюк відреагує таким самим чином. Лише після кваліфікованої консультації фахівця, радимо розпочинати лікування щодо усунення недугів!

Лікарі

У нас працюють 14 професорів та докторів медичних наук, більше 20 кандидатів медичних наук

Записатись на консультацію

Знайти лікаря, якому можна довіритися задача не з простих. Не поспішайте з вибором. Приходьте до нас на ознайомчий прийом та дізнавайтесь більше про програми і водночас познайомитеся із нашими лікарями.

Почта info@wisedoc.com.ua
адрес

м.Киів, вул. Олексія Терьохіна, 4