Діагностування дитини здійснюється як в плановому режимі - коли виражених причин для занепокоєння немає, так і в екстрених випадках - при виявленні вагомих факторів здатних спровокувати захворювання та патології. У період дорослішання, фізичний та психологічний стан малюка є дуже хиткими, на які здійснюється постійний влпив зовнішніх чинників. Щоб уберегти малюка від проблем зі здоров'ям, забезпечивши щасливе майбутнє - проходьте діагностику у профілактичному режимі.

Чимало діагностичних процедур піддають людський організм опроміненню. Проте зловживання ними може привести до незворотних наслідків – саме тому рекомендуємо дотримуватися плану прописаного лікарем. Показання до діагностики можуть мати різний характер :

  • Планова перевірка організму на наявність патологічних процесів. 
  • Виникненні нових відчуттів в організмі. 
  • Виявлення розвитку захворювання.
  • Перед операцією з метою визначення обсягу майбутньої роботи і оцінки ризиків. 
  • Підозра на патологію.

Не займайтеся самолікуванням! Перед здійсненням діагностичної процедури для своєї дитини – рекомендуємо записатись на консультаційний прийом фахівця. Лише повноцінний огляд дозволить прийняти найбільш ефективне рішення щодо шляхів усунення неприємності. 

Лікарі

У нас працюють 14 професорів та докторів медичних наук, більше 20 кандидатів медичних наук

Записатись на консультацію

Знайти лікаря, якому можна довіритися задача не з простих. Не поспішайте з вибором. Приходьте до нас на ознайомчий прийом та дізнавайтесь більше про програми і водночас познайомитеся із нашими лікарями.

Почта info@wisedoc.com.ua
адрес

м.Киів, вул. Олексія Терьохіна, 4