Важливість лабораторної діагностики

Візуальний огляд пацієнта дає можливість фахівцеві визначити напрямок подальшого лікування, але ніяк не може гарантувати ефективність. Для підбору точної схеми потрібно глибоке вивчення проблеми - лабораторна діагностика - відмінний помічник. Медичний працівник отримує можливість за допомогою ультрасучасного обладнання отримати повну інформацію про захворювання, аномалії і патології.

Показання до лабораторної діагностики

Для призначення правильного та ефективного лікування медичний працівник повинен точно визначити захворювання і ступінь його розвитку, впливу на організм. Лабораторна діагностика дозволяє виявити збудник або підтвердити припущення лікаря. До даної послуга вдаються пацієнти виключно за призначенням медичного працівника, в профілактичних цілях її не використовують. Лабораторна діагностика здійснюється для:

  • Визначення збудника захворювання в організмі людини.
  • Підтвердження припущень медичного працівника стосовно захворювання.
  • Перевірки наявності збудника в організмі з метою подальшого призначення лікування.
  • Перевірки показань в організмі людини: гемоглобін, цукор і так далі.

Лабораторна діагностика проводиться медичним працівником з метою визначення змін в складі тканинних властивостей, біологічних рідин. Під час обстеження фахівець має можливість виявити збудника захворювання, що допоможе в подальшому призначити ефективне лікування. Лабораторна діагностика проводитися на інноваційному обладнанні, повністю відповідає європейським стандартам.

Перед здачею аналізів для лабораторної діагностики рекомендуємо дотримуватися рекомендацій фахівця. Кожне неправильна дія впливає на точність отриманих результатів в результаті.

Лікарі

У нас працюють 14 професорів та докторів медичних наук, більше 20 кандидатів медичних наук

Врачей не найдено

Записатися на консультацію

Знайти лікарів, яким можна довіритися непросто. Не поспішайте з вибором. Приходьте на ознайомчий прийом, щоб дізнатися більше про програми та познайомитися з лікарями.

Почта info@wisedoc.com.ua
адрес

м.Киів, вул. Олексія Терьохіна, 4