Ведення вагітності – Мудрий лікар
Вагітність - це особливий період для кожної жінки. З одного боку вона приносить щастя материнства, і з іншого - це величезна відповідальність за життя і здоров'я малюка. Успішне виношування і народження малюка залежить від багатьох факторів, починаючи від генів батьків, їхнього стану здоров'я до емоційного стану і комфорту вагітної. Тому, щоб уникнути найменших ускладнень і знизити ризики, що виникають під час виношування, майбутній мамі варто скрупульозно дотримуватися рекомендацій фахівця. З огляду на важливість ситуації, до вибору фахівця варто підійти дуже серйозно.
Ставати на облік варто з сьомого тижня вагітності - це дозволить максимально точно провести всі необхідні аналізи і діагностики, а в разі виявлення патологій - звести ризики для мами і дитини до мінімуму.

Програма ведення вагітності включає в себе:
Порядок спостереження за самопочуттям вагітної і майбутньої дитини дозволяє максимально точно моніторити стан здоров’я пацієнтки, точно встановлювати діагнози і збої в роботі організму, а також призначати оптимальну терапію. Це допоможе
уникнути багатьох проблем в майбутньому як дитині, так і матері.

Спостереження акушером процесу протікання вагітності.
Консультації з лікарями суміжних спеціалізацій.

Комплексний моніторинг вагітності.
Фахівці нашої клініки на основі багаторічного досвіду розробили власний унікальний метод моніторингу вагітності, що включає кілька етапів.

Наші лікарі розробили спеціальну програму з моніторингу вагітності після ЕКЗ. Їх умовно відносять до групи підвищеного ризику, тому до таких майбутнім мамам потрібен особливо дбайливий підхід. До ваших послуг постійна всебічна підтримка, проведення необхідних процедур і аналізів.

Лікарі

У нас працюють 14 професорів та докторів медичних наук, більше 20 кандидатів медичних наук

Врачей не найдено

Записаться на консультацию

Найти врачей, которым можно довериться непросто. Не спешите с выбором. Приходите на ознакомительный прием, чтобы узнать больше о программе и познакомиться с врачами.

Почта info@wisedoc.com.ua
адрес

ул. Олексія Терьохіна, 4